Webmanager Kurumsal Portal

Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı     

Kurum, kuruluş veya firmaların ziyaretçi, müşteri, satış noktası, personeli vb. etkileşim içinde bulunduğu tüm kesimlere bulunduğu faaliyet gösterdiği uygulamaları;

 • Tanıtma
 • Bilgilendirme Yapma,
 • Bilgi Toplama,
 • Yönlendirme,
 • Form, anket, yorum, sms, e-posta vb. etkileşim araçlarını aynı anda kullanarak etkileşim içine girebilme,
 • Fayda sağlama,
  gibi aşamaların yönetilmesine imkân sağlayan bir web uygulama yazılımıdır.

Webmanager Kurumsal Portal yazılımı çok kullanıcılı ve gelişmiş yetkilendirme altyapısı ile bu alanda ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

www.webmanager.com.tr

Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı’nın Avantajları;

 • Yüksek Performans
  WebManager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı’nda; dünyada Yahoo, Google, NASA, UNİCEF gibi dev kuruluşların kullandığı MySQL veri tabanını kullanmaktadır. MySQL performans ve hızlılık anlamında kendini kanıtlamış bir veri tabanıdır.
   
 • Bilgi İşlem Departmanları Tarafından Test Edilmiş ve Onaylanmış;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı’nı kullanan tüm kurum ve kuruluşlarda bilgi işlem departmanı olup, Satınalma ve proje geliştirme aşamalarında ilgili personel tarafından, altyapı, işlevsellik ve kullanım kolaylığı test edilmiş ve onaylanmıştır.
 • Kullanıcı Dostu;
  WebManager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımının kullanıcı ve ziyaretçi arayüzü, gözü yormayacak, uzun saatler sitede dolaşmayı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.
   
 • Sürekli Gelişim;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.
   
 • Ortak Platform Kurgusu;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımındaki tüm AR-GE çalışmaları ortak platformada yapıldığından tüm müşterilerimiz yeni eklenen bir özellikten anında faydalabilmekte ve bu özelliği web sitelerinde kullanabilmektedirler.
   
 • Yüksek Güvenlik Altyapısı;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
   
 • Esneklik;
  Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı esnek yapısı sayesinde firmanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir. Ayrıca firmanın kullandığı veya ihtiyaç duyduğu farklı yazılımlarla konuşturulması da mümkün olabilmektedir.
   
 • İşlevsellik;
  Herhangi bir sektörde bulunan bir firmanın ihtiyaç duyduğu bir Webmanager özelliği başka sektördeki bir firmada farklı bir ihtiyaçda kullanılabilecek şekilde işlevsel olabilmektedir. 

 

Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımının Özelliklerinden Bazıları;

 • Web Görünümünü Yönetebilme;
  Bannerları, Arkaplanı, Anasayfa içeriklerini istediği gibi değiştirebilme,
   
 • Menüleri, Grupları ve Sayfaları Yönetebilme;
  Webmanager Portal Geliştirme Yazılımı’nda menüleri ekleme, silme ve değiştirebilme, İstenildiği zaman menüyü gizleyebilme, Menü içeriklerine grup ve sayfa tanımlayabilme, 6 aşamalı kategori ağacı oluşturabilme, Tüm menü veya gruplara sayfa ekleyebilme, değiştirebilme ve silebilme,
   
 • Sayfa İçeriklerini Yönetebilme;
  Süresiz veya belli tarih aralıklarında yayınlanacak sayfalar tanımlayabilme, MS Word özelliklerini taşıyan Gelişmiş İçerik Editörü sayesinde web sayfasını görsel olarak hazırlayıp anında kaydedebilme, sayfa içeriklerine foto / video galeri veya formlar tanımlayıp, gösterim yaptırabilme, Sayfa içerisinde herhangi bir sayfaya veya dokümana link verebilme ve doküman  download yaptırabilme;
   
 • Akıllı Form Sihirbazı ile Etkileşim Sağlayacak Formlar Oluşturabilme;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı’nda ziyaretçi, müşteri ve kullanıcılardan bilgi ve görüşlerini toplamaya olanak sağlayacak veya onların talep, şikayet ve önerilerini almaya olanak sağlayacak formları oluşturup istenilen sayfanın altında gösterim oluşturabilme. Oluşturulan formları içindeki özelliklere göre sorgulayabilme, Yazdırabilme, Form dolduranlara otomatik cevap gönderme seçeneğini aktif / pasif yapabilme.
   
 • Üye ve Müşterilerin Yönetimi;
  Webmanager Kurumsal Portal Yazılımında parametrik üye ve müşteri yönetimi vardır. Portal yöneticileri, üye olmak için doldurulacak alanlara, üyelik onayının mail aktivasyonu yada yönetici onayı ile olacağına kadar bir çok özelliği yönetebilirler. Ayrıca portalda yayınlanan sayfaların sadece üyeleremi, yada bazı üye gruplarınamı yada herkese mi gösterilecek tüm bu uygulamaları yönetebilirler.
   
 • Resim ve Video Galeri Yönetimi ile Etkin Görsel Sunum
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı’nda, Portalda ürün, hizmet ve projelerin tanıtımını yaparken müşteri ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek ve tanıtımlarınıza al-beni katacak görsel foto/video galeri ile eklenebilmektedir.. Esnek yapısı sayesinde görsel öğelerinizi sayfa içerisinde sunmak istediğiniz biçimde konumlandırabilirsiniz.
   
 • Farklı Bilgilendirme, Duyuru ve Tanıtım Uygulamalarını Bir arada kullanabilme;
  Webmanager Kurumsal Portal Yazılımında İntro, Pop-Up Pencere, Akan Duyuru Panosu, Görsel Haber Modülü, Etkinlik Takvimi, Ana Sayfa Banner Animasyonu,  Mail List vb. bir çok bilgilendirme uygulaması bulunmakta olup, bu uygulamaların birkaçını veya tamamını aynı anda bir arada kullanabilmek mümkündür.
   
 • Yüzlerce farklı sayfa gösterim özelliğini kullanabilme;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımında, Yöneticilerin ziyaretçilerine içerik sunarken kullanabileceği farklı gösterim türleri hazırlanmıştır. Bunları kendi içerinde farklı şekillerde oluşturarak yüzlerce gösterim türü elde etmek mümkündür.
   
 • Portalı zenginleştirecek onlarca eklenti, ek özellik ve ek modül
  Webmanager Kurumsal Portal Yazılımında; Portal Yöneticilerinin ziyaretçilerine zengin içerik sunabilmesine imkan sağlayacak birçok eklenti ve ek özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerden Anket Eklentisi, Ek Dil Modülleri, Haber Modülleri, Yorum Modülleri, Ziyaretçi Defteri vb. sadece bir kaçıdır. Bu eklentilerden bir çok uygulamayı da bir arada kullanarak ziyaretçi trafiğini ve ilgisini her zaman yüksek tutabilmek mümkündür.
   
 • Profesyonel Güvenlik Uygulamaları
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımında banka ve finans kuruluşlarınınkullandığı profesyonel güvenlik alt yapısı ile korunmaktadır.
  Sanal klavye, güvenlik kodu, şifremi unuttum, yetkilendirme,yedekleme ve sayfa loglama bunlardan sadece birkaçıdır.

 • Farklı Portal Yöneticileri Tanımlayabilme ve Yetkilendirebilme;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımında; Üst Portal yöneticisi görevleri farklı kişi veya kişilere paylaştırarak içeriğin zenginliğini artırabilir. Farklı yönetici kimlikleri tanımlayarak bu kişilerin portalda erişim yapabilecekleri, değiştirebilecekleri veya silebilecekleri bölümleri tanımlayabilir.

 • Ayrıntılı Site Analiz ve İstatistikleri;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımında; faaliyetlerinizin analiz ve değerlendirmesini yapmak için ayrıntılı istatistiki veriler sunuyor.
  Webmanager’ın ayrıntılı site istatistik ve raporlarında;müşteri ve ziyaretçilerinizin en çok hangi ürün, hizmet veya sayfaları gezdiğini, hangi zaman dilimlerinde yoğunluk yaşadığını, arama motorları tarafından hangi kelimeler ile bulunduğunuzu ve bu kelimelere göre başarı oranınızı takip etmenize ve buna göre tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizi konumlandırmanıza olanak sağlıyor.

   
 • Arama Motorlarına Uygun Altyapı;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı, Google, Yahoo, MSN vb arama motorlarının sitenizi bulabileceği ve içerisindeki verileri indeksleyebileceği bir yapıda geliştirilmiştir.Yapılan testler ve uygulamalarda site içeriğine girilen metinler,arama motorlarının kolay okuyabileceği şekilde hazırlanırsa,sadece birkaç hafta içinde arama motorları tarafından bulunmasında önemli farklar oluştuğu gözlenmiştir.
 • Her Tip Kullanıcıya Hitap Eden Kolay Kullanım Özelliği ;
  Artık Portalı yönetmek, içindeki bilgileri değiştirmek için HTML, Java Script vb. kod ve teknik bilgiye, ne de bunları bilen bir teknik personele ihtiyacınız olmayacak, Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı ile, Portalı yönetmeniz ve içindeki bilgileri değiştirmek için Facebook ve MSN Kullanabilmeniz yeterli.
   
 • Etkin Yardım ve Destek Hizmetleri;
  Video Yardım CD’si, Telefon, Mail ve MSN ile takıldığınız tüm konularda danışabileceğiniz ücretsiz teknik danışmanlık hizmeti, Portalın görsel zenginliğini artırmak istediğiniz takdirde görsel tasarım hizmeti, Portalın güncelleme ve veri girişi işlemleri konusunda hizmet almak istediğiniz takdirde uzman veri giriş ve sayfa güncelleme hizmetleri tarafımızdan verilmektedir.
   
 • 5 Yıl Yazılım Garantisi;
  Webmanager Kurumsal Portal Geliştirme Yazılımı 5 yıl boyunca Localveri Yazılım garantisi altındadır.
  Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı’nın kod yapısı veya yazılım altyapısından kaynaklanan nedenlerden dolayı Portalınızda sorun yaşamanız halinde teknik destek ekibimiz hiçbir ücret almadan sorununuzu giderecektir.
   

 

 

 Webmanager Kurumsal Portal Yazılımının Teknik Alt Yapısı;

 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı Web Tabanlı ve Online’dır
  (İstenilen anda ve yerde web sitenizde yenileme ve değişiklik yapabilirsiniz.)
   
 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı; güncel HTML, JavaScript ve Php teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir.

 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı’nda MySQL veri tabanı kullanılmaktadır.
   
 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı’nın Yapısından Dolayı sistem çok hızlı çalışmakta, girilen veriler çok az yer kaplamaktadır.

 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı’nda 3 Aşamalı Yedekleme Sistem Kullanılmaktadır.
  (Otomatik Server Yedeklemesi, Sistem Yönetici Yedeklemesi ve Kullanıcı Yedeklemesi)
   
 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı’nda Ortak Platform Kurgusu Çalışmaktadır.
  (Sistemde yapılan bir güncelleme ve yenilik aynı anda tüm Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı Kullanıcılarında aktif olabilmektedir.)
   
 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı’nda Kullanıcı Yetkilendirmesi ile ortak paylaşım bulunmaktadır.
  (4 aşamalı yetkilendirme sistemi ile Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı, Kuruluştaki tüm birimlerin ortak kullanımına sunulabilmektedir.)
   
 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı Profesyonel Güvenlik Uygulamaları Kullanılmaktadır.
  (Bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı’nda da çalışmaktadır.)
   
 • Webmanager Kurumsal Portal Yazılımı içeriğine Video, Fotoğraf ve Harita uygulamalarından Embed Kodu Alabilme özelliği vardır.

 

Copyrights © 2022 All Rights Reserved